Fate/Stay Night


Bilirsiniz insanlar doyumsuzdur. Bir şeyi aldıkça, alıştıkça ya da istedikçe daha çok isterler. Sahip olma içgüdüsü  tüm insanlarda vardır ve bazıları için bu durumun üstesinden gelmek oldukça zordur. Şimdi bunu neden anlatıyorum diyeceksiniz. Aslında bende bilmiyorum. Belki uzaktan yakından bir ilgisi var paylaşacağım mangayla kim bilir. Size tavsiyem elinizdekiler ile yetinmesini bilin. Çünkü bazı kötü sonuçların aç gözlülüğümüzle çok ilgisi var.

Animesini uzun zaman önce izlemiş olmamdandır herhalde unuttum açıkcası olayları. Onun için mangasını okumaya başlayacağım daha sonra tekrar animesini izleyeceğim. Hatırladığım kadarıyla beğendiğim bir animeydi onun için şimdiden size tavsiye edebilirim.

İsterseniz tanıtıma geçelim, istiyorsunuz değil mi? istediğinizi varsayıyorum...
FATE/STAY NİGHT
TÜR: FantastikDoğaüstü GüçlerBüyü, Romantizm
YAZAR:  Type-moonNishiwaki Datto
ÇİZER: Nishiwaki Datto
BÖLÜM SAYISI: 38+
ÇIKIŞ YILI: 2006


Tanıtım: 

Shirou Emiya, küçükken ailesini kaybetmiş ve Kiritsugu Emiya tarafından evlat edinilmiş bir lise öğrencisidir. Aynı zamanda üvey babasının ona öğrettiği büyü gücüne sahiptir. Nevar ki dünyada uzun zamandır kendini tekrar eden Kutsal Kase (Holy Grail) Savaşından habersizdir. Oysa kendisi de bu savaşta yer alacak yedi büyücü ustasından biri olacaktır. Yardımcısı Saber ile eğer bu savaşı kazanırsa, efsaneye göre Kutsal Kase'ye sahip olacaktır.

Notlar:

 TYPE-MOON tarafından yapılan oyundan uyarlanmıştır. 
Next PostSonraki Kayıt Previous PostÖnceki Kayıt Ana Sayfa